Preloader image

Відгуки

Залишити відгук

Степан

https://www.facebook.com/addinferno

Курси відмінні! Багато практики і в результаті ти отримуєш реальні знання! Ще один плюс - викладачі: молоді та енергійні хлопці, які добре пояснюють матеріал. Рекомендую всім, хто планує працювати в сфері IT.

Милад

https://www.facebook.com/harkolmz

Курсы мне очень понравились. Ходил на занятия JAVA, с первого же дня понял, что преподаватели хорошо знают о чем говорят, у них большая практика и они опираются на практику, а не только теорию и книги (материалов дадут много в электроном виде, из самых полезных что можно найти из сотни вариантов в интернете). Объясняют доходчиво и если что-то не понятно, то показывают примеры на доске и отвечают на все вопросы. Занятие пошли мне на пользу, очень познавательно и интересно, я с удовольствием ходил на занятия. *После окончания можно взять проект и преподаватели помогут в реализации! Отдельное спасибо Мише Дичуку и Юре Яновському.

Олександр Деренько

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002177204455

Курси Академії програмування були для мене однією з тих сходинок, що наблизили мене до мети - роботи в фірмі SoftServe. Зараз працюю в SoftServe в м. Львів. Робота важка, але дуже цікава.

Сашко

https://www.facebook.com/sasha.medvid.5

Прийшов на курси Java фактично без жодних знань. Але з першого заняття зрозумів, що посилю. Дуже круто, що курси спрямовані в більшості на практику, а не на теорії: багато завдань як і на заняттях так і вдома. Викладачі суперові. Стараються пояснити так, щоб зрозумів кожен. Правда, якщо комусь щось не ясно, то будуть пояснювати персонально до тих пір, поки не зрозумієш.

Вова

https://www.facebook.com/vova.shevchuk.35

Вивчаю Java,Раніше не розумів і половини того що пояснювали викладачі на попередніх курсах.В академії програмування нам попались круті викладачі, які мають практичні навички,та доступно викладають весь матеріал, супер!!!

Роман Волосянко, 15 років

https://facebook.com/volosyanko.roman

Я вирішив піти на курси JAVA так як після школи збираюся поступати на програміста. На першому занятті було трохи тяжко. Але потім втягнувся в навчання. Коли чогось не розумію викладачі пояснюють скільки потрібно. Пояснюють доступно і Назар, і Юра. Всі нюанси програмування вони знають з практики, оскільки самі працюють в ІТ-компаніях. Викладачі ставляться з розумінням, йду на курси завжди із задоволенням. Рекомендую тим, хто дійсно хоче вивчити JAVA.

Сергій Долганов

https://facebook.com/profile.php?id=100002117628692

Крутий рівень! Ментори уважні, темп навчання дозволяє в повній мірі сприймати інформацію, заняття цікаві. Молодці!

Бажаєте дізнатися детальніше?

Телефонуйте!

+380 (50) 847 3585

+380 (96) 847 3585

курси Академії

Наші контакти

+380 (50) 847 3585
+380 (96) 847 3585

itacademia.if@gmail.com


Курси програмування JAVA Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Рівне, Луцьк, Хмельницький